Prezent na Jubileusz i Rocznicę Ślubu


Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Polska tradycja przewiduje mniej lub bardziej huczne świętowanie związane z zawarciem małżeństwa, które jest powodem ogromnej radości dla całej rodziny. Potem przychodzi czas na wspominanie – I rocznica ślubu bywa okazją do powtórzenia przyjęcia i podsumowania pierwszego wspólnego roku.

Z czasem każdy jubileusz ślubu staje się wyjątkowym dniem, w którym małżonkowie mogą przypomnieć sobie swoją młodość i młodzieńcze zakochanie. To także doskonała okazja, by na nowo wyrazić swoje uczucia, na przykład wręczając drugiej osobie prezent na rocznicę z odpowiednią dedykacją.

Wyjątkowy prezent na rocznicę ślubuWarto zadbać, aby prezent na rocznicę był nie tylko związany z tą okazją, ale także w jakiś sposób odnosił się do wspólnej przeszłości obojga osób. Prezent jubileusz ślubu wręczają sobie nie tylko małżonkowie – to także wspaniała okazja dla dorosłych już dzieci, aby wyrazić swoją miłość i wdzięczność wobec rodziców.  

Jakie prezenty na rocznicę ślubu są najczęściej wybierane?


  • - Albumy fotograficzne,
  • - Ramki na zdjęcia,
  • - Grawerowane ozdoby,
  • - Grawerowana biżuteria,
  • - Elementy zastawy lub kryształy.

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór pięknych upominków, które uświetnią każdy jubileusz ślubu i podkreślą charakter tego dnia. Dobrze dobrany prezent na rocznicę może sprawić ogromną radość – przygotowane przez nas pamiątki nawiązują do stylistyki ślubnych dekoracji. Nasze prezenty sprawią, że I rocznica ślubu oraz każda następna staną się kolejnym wspaniałym dniem, który małżonkowie będą wspominać ze wzruszeniem.

Prezenty na rocznicę ślubu

Sprawdź nasze produkty i wybierz odpowiedni prezent na jubileusz lub rocznicę ślubu!
infolinia

+48504 007 264

sklep@marikon.pl

siedziba

MARIKON
ul. Grunwaldzka 366/1
60-169 Poznań