Prezent na chrzest


Chrzest to ważne wydarzenie w życiu całej rodziny. Zazwyczaj bohaterem tego dnia jest małe dziecko, które nie będzie pamiętać tych wydarzeń – dlatego prezent na chrzest to szansa na upamiętnienie tych niezwykłych chwil.


Pamiątka, jaką jest prezent na chrzest, zazwyczaj nawiązuje do wiary – dlatego popularnym motywem są religijne symbole oraz dedykacje inspirowane tekstami z Biblii. Wiele rodzin ma swoje własne tradycje dotyczące tego, jakie podarunki otrzymuje ochrzczone dziecko, ale najpopularniejsze to:


  • - Albumy i ramki na zdjęcia,
  • - Pięknie wydane Pismo Święte,
  • - Dewocjonalia,
  • - Statuetki i obrazki religijne.

Niebanalny prezent na chrzest


Wiele osób sięga także po inne formy, stanowiące nietypowe pamiątki na dzień chrztu swojego dziecka, wnuka czy chrześniaka. Sporą popularnością cieszą się grawerowane, metalizowane pamiątki – elementy biżuterii, pamiątkowe sztućce czy statuetki z ramką na zdjęcie lub pięknym tekstem dedykacji. Dzięki temu prezent na chrzest może być bardzo oryginalny.


Popularnym upominkiem są także posrebrzane obrazki religijne z dedykacjami czy rozmaite dewocjonalia. Warto wybrać na prezent na chrzest coś, co dziecko w swoim dorosłym życiu będzie wiązać z tym wyjątkowym dniem.Katalog produktów
Sortuj według:
Strona: [1] / 1
Strona: [1] / 1
infolinia

+48504 007 264

sklep@marikon.pl

siedziba

MARIKON
ul. Grunwaldzka 366/1
60-169 Poznań