Marikon - Prezenty, Upominki, Pamiątki, Sklep internetowywczytywanie strony

Kieliszki ślubne

Aby Pamiątka ślubna przyniosła nie tylko wspaniałe wspomnienia, ale również nieco praktycznych zastosowań, proponujemy szereg produktów doskonale się na ten cel nadających. Proponujemy całą game prezentów od drobnyh kieliszków po karafki w skrzynkach. Posiadamy szeroki wybór produktów oraz wielką bazę grafik na tę okazje. Kieliszki grawerowane do wina do szampana czy Nasz hit czyli grawerowane kieliszki do wódki dla gości weselnych to wspaniały pomysł na podziękowanie im zamiast tradycyjnych winietek. Zestawy w skrzynkach z miejscem na alkohol będą przypominały Młodej Parze o tym wspaniaym dniu ale będą też wspaniałą ozodbą na komodzie czy w witrynie.

Każdy upominek wzbogacimy o szczegółowy grawer, na którym może znaleźć się nie tylko tekst czy grafika ale nawet wizerunek pary młodej.
Kieliszki ślubne, pamiątka ślubu

Ślub to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju. Często określane przez kobiety jako najpiękniejszy dzień w ich życiu.

Niewątpliwie taki jest: pełen uśmiechów, radości, wzruszeń i łez szczęścia. Ma tylko jedną wadę – trwa zbyt krótko.

Jak go uwiecznić?

Doskonałą pamiątką ślubu mogą być grawerowane kieliszki. Piękna dedykacja czy kilka wyjątkowych słów przypominających o tym dniu za każdym razem, gdy postanowimy ich użyć... bo idealna pamiątka ślubu to taka, która ma także praktyczne, przyjemne zastosowanie.

Grawerowane kieliszki ślubne świetnie sprawdzą się w zastępstwie tych, które para młoda stłukła w tradycyjnym geście przed przyjęciem weselnym :)